У Луцьку вперше відбудеться «Забіг у вишиванках»

news

28 серпня  у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки (центральний вхід) у місті Луцьк відбудеться найпатріотичніший забіг – «Забіг у вишиванках»

З 2014 року на День Незалежності України відбувається «Забіг у вишиванках». Цей день об’єднує всіх бігунів у єдиному прагненні відсвяткувати День Незалежності нашої величної країни!

Професійні спортсмени, бігуни-аматори, діти дошкільного та шкільного віку, вбрані у вишиванки, долають дистанцію на вибір. Це патріотичне і сімейне свято вже встигло полюбитися мешканцям багатьох міст України

– повідомили у Волинському центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Попредньо забіг мав відбуватися сьогодні, 24 серпня, у День незалежності. Але оскільки у Луцьку скасували усі офіційні  заходи, забіг перенесли на 28 серпня.

Стартуватиме забіг у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки (центральний вхід). Формат забігу – Fun Run, тобто без системи обліку часу.

Учасниками забігів на 2 км (1 коло) та 10 км (5 кіл) можуть стати всіх охочі. Проте кількість учасників обмежена – 300 місць.

Бажаючі взяти участь у забігу мають пройти реєстрацію до 27 серпня включно за посиланням http://vyshyvanka.club/events/lutsk

Вартість стартового пакета – 300 грн (без футболки) та 600 грн (з футболкою Joma).

До пакета учасника входять: медаль фінішера, футболка-вишиванка, стартовий номер. Початок видачі стартових пакетів – о 9:00. Час старту – 10:00.

У програмі заходу також передбачені дитячі забіги: 100 м – для малюків до 7 років, ліміт – 50 осіб; 500 м – для дітей віком від 8 до 12 років, ліміт – 50 осіб.

Кожен юний учасник, який попередньо зареєструється на забіг, отримає не тільки медаль фінішера, а й брендову футболку.

Реєстрація дітей безплатна. Всі учасники дитячого забігу отримають пам’ятну медаль. Діти беруть участь у власних вишиванках.

Початок о 10:00 (реєстрація з 9:00).

0 Комментариев