У Луцьку волонтери організовують масштабний благодійний розпродаж. ФОТО. ВІДЕО

news

Луцькі волонтери взяли участь у фотосесії на підтримку благодійного гаражного розпродажу. На фото вони у вбраннях, які можна буде придбати за доступною ціною і допомогти бійцям.

Про це повідомляє IA ZIK.

 

Благодійний захід відбудеться 26-27 вересня на Театральному майдані в Луцьку. Волонтери закликають лучан не пропустити подію.

Організаторка заходу, координаторка благодійної інтернет-спільноти «Добрі справи» Вероніка Попик зазначила, що таку масштабну благодійну акцію вирішили провести саме зараз, адже наближається зима.

«З кожним днем потреби хлопців зростають, бо не за горами холод. Їм потрібні теплі речі. А ми в нашій спільноті «Добрі справи» не можемо їх покривати за відсутності достатніх надходжень. Тому я вирішила долучити до дійства багатьох волонтерів нашого міста. І вони з радістю погодилися, адже працюємо на спільну справу», – прокоментувала вона.

Як розповіла волонтерка Ната Толмачова, цей розпродаж – це можливість і придбати гарні речі, і підтримати бійців.

«Люблю речі, які я відчуваю. Тут я відчуваю, що це буде класно і цей захід не такий як інші волонтерські заходи. Він корисний з усіх сторін, адже можна придбати і красиву річ, і хлопцям допомогти. Це не просто випрошування грошей. Тим більше, я люблю такі одномоментні, яскраві заходи, де можна зустріти багато класних людей і гарно провести час. Ну і звісно, що головна мета розпродажу – це підтримка наших хлопців, а не просто захід заради заходу», – каже вона.

Волонтерка Любов Казмірчук впевнена, що залучення до благодійного розпродажу багатьох волонтерів робить їх сильнішими:

«Таке об’єднання потрібне як ніколи. Сподіваюсь, що і коштів за рахунок цього зберемо більше. І нашим героям допоможемо», – пояснює активістка.

Тетяна Должко каже, що волонтери їх благодійної групи «Волинь SOS» долучаються до сейлу кількома способами:

« По-перше, в нашої групи та у наших волонтерів назбиралось багато речей, котрі ми давно хотіли віддати в «Добрі справи» для продажу на користь АТО. Ідея з «Гаражним розпродажем» дуже зацікавила своїм форматом та новизною. По-друге, ми завжди намагаємось підтримати волинських волонтерів та допомогти, коли маємо змогу і нагоду. Бо останнім часом розуміємо, що лише спільно реально можем щось зробити та змінити. Працювати у волонтерстві поодинці стає все важче. По-третє, солдати чекають на нашу допомогу, незабаром зима і потрібно закупити та передати на передову багато недешевих речей, тобто для цього потрібні чималі кошти. І для того потрібно робити щось дієве та ефективне. Я думаю, що таким і є «Гаражний розпродаж», – розповідає Тетяна Должко і додає:

«Ну і мені імпонує те, що цей проект не просто спрямований, щоб допомогти солдатам, але й дає змогу сім’ям, котрі зараз мають незначні прибутки, купити гарні речі за доступними цінами, а іншим людям, у котрих назбиралось багато зайвих речей, не просто їх позбутись, а зробити добру справу для багатьох, відчути себе корисними. Це такий собі спосіб кожному спробувати себе волонтером».

 

0 Комментариев