У Луцьку внаслідок аварії поліцейські написали протокол на …ЖКГ

news

3 лютого на вул. Мамсурова трапилась ДТП, причиною якої стало незадовільне утримання вулиці. Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у мережі Фейсбук.
Водій автомобіля Форд заїхав у вибоїну, пробив два колеса (переднє і заднє), через що машина вискочила на зустрічну смугу і скоїла зіткнення з іншим автомобілем, що рухався по зустрічній смузі.
На місце прибули патрульні, оформили ДТП та склали адміністративний протокол на департамент житлово-комунального господарства за незадовільне утримання вулиці Мамсурова за ст. 140 КУпАП (порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).
Матеріали справи розглядатиме Луцький міськрайонний суд, який і прийме рішення щодо притягнення до відповідальності посадовців.
Варто зазначити, що напередодні ДТП Управління патрульної поліції видало департаменту ЖКГ вимогу щодо усунення недоліків на вулиці Мамсурова саме в тому місці, де вона трапилась. Цей недолік усунули одразу ж після ДТП – 5 лютого.
Загалом, за період з 1 січня по 8 лютого сектор з безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції видав 48 вимог департаменту ЖКГ щодо усунення виявлених недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі (ямковість, освітлення, робота світлофорних об’єктів та інше). За невиконання вимог було складено два адмінпротоколи на працівників департаменту ЖКГ за ст. 188-28 КУпАП (невиконання законних вимог (приписів) щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху).

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев