У Луцьку влаштували різдвяне свято для діток з особливою долею

news

8 січня у Палаці культури Луцька відбулася різдвяна ялинка для дітей.

Про це повідомляє «Волинська правда».
Захід організував, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, Молодіжний відділ Волинської єпархії УПЦ. На дійство були запрошені діти із особливою долею, діти з родин переселенців та учасників АТО, а також вихованці недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі.
На початку дійства присутніх зі святом Різдва Христового привітав голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський) він також переказав благословення і вітання від єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.
«Різдвяна історія сирітки Ганнусі», – таку назву мала вистава, яку для присутніх підготували студенти ВДС, православна молодь та юні вихованці недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі. Згідно сюжету вистави головна героїня – вихованка сиротинця Ганнуся, пішовши зі своїми друзями по новорічну ялинку, через необережність потрапляє під колеса автомобіля, отож опиняється у лікарні. Там, побачивши на грудях дитини хрестика, лікарка розповідає дівчинці про Різдво Христове та про Христа, а також дарує ікону Спасителя. Видужавши та опинившись знову у сиротинці, Ганнуся розповідає друзям про Бога та силу молитви. Отож, діти починають молитися, і моляться вони про те, щоб мати люблячих тата і маму.
А у той час, чоловік, який був за кермом автівки, що збила Ганнусю, і який теж не був вельми уважним на дорозі, не знаходить собі місця. Дізнавшись, що ця дитина є вихованкою сиротинця, він із дружиною вирішують всиновити дитину.
Мало того, відповідно до сюжету вистави, процес всиновлення стає таким інтенсивним, що Верховна Рада України, депутатом якої є вже тато Ганнусі, ухвалює Закон про ліквідацію в Україні системи сиротинців.
По завершенню вистави усім запрошеним вручили солодкі подарунки.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев