У Луцьку визначили переможця чемпіонату міста з волейболу серед чоловіків

news

У суботу, в залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи, відбулися ігри фінального туру V-го відкритого чемпіонату м.Луцька з волейболу серед чоловічих аматорських команд, організаторами яких були комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради та Федерація волейболу Волині.

 Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Чотири команди “Олюртранс”(Луцьк), “Тростянець” (Ківерцівський р-н), “Борідка”(Ковель), “Камаз-Агро” (Млинів), вели боротьбу за головні нагороди цьогорічного чемпіонату. Ігри видалися бойовими та видовищним. Всі матчі відзначалися боротьбою за кожен м’яч і за кожне очко. Глядачі, які в цей день прийшли на змагання, палко підтримували своїх улюбленців та отримали масу позитивних емоцій.

Два останні фінальні поєдинки стали справжньою окрасою цьогорічного фіналу.
У матчі за третє місце команда “Борідка”(Ковель) здолала команду “Камаз-Агро” (Млинів) з рахунком 3:1 (25:14, 25:18, 18:25, 25:21).
У фіналі, минулорічний чемпіон, команда “Олюртранс”(Луцьк), не змогла здолати опір молодої та амбітної команди “Тростянець”, і поступилася з рахунком 0:3 (21:25, 25:27, 18:25).

Отож, “Борідка” (Ковель) у підсумку третя, “Олюртранс”(Луцьк) – другий, а команда Тростянець – ЧЕМПІОН сезону 2015-2016 років.

На урочистому закритті змагань, голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець, вручив переможцям та призерам чемпіонату кубки, медалі, дипломи, та грошові винагороди.

Також нагороди від організаторів отримали найкращі гравці.
Кращим гравцем турніру визнано Назара Станько (Тростянець), кращим захисником – Олександра Покотило (Млинів), кращим блокуючим – Володимира Лисобей (Олюртранс), а кращим пасуючим – Віктора Положевеця (Олюртранс).

Дякуємо командам за участь у цьогорічному чемпіонаті і запрошуємо нові аматорські команди долучитися до змагань сезону 2016-2017 років, який стартуватиме восени.

0 Комментариев