У Луцьку визначили найкрасивішу дівчину «Лесиного вишу». ФОТО

news

Студентка Інституту філології та журналістики Вікторія Паршенко стала переможницею конкурсу «Міс СНУ імені Лесі Українки – 2015». Свято краси та грації відбулося 7 грудня в музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

За титул та визнання змагалося 15 дівчат-конкурсанток, що стали переможницями першого етапу конкурсу в своїх факультетах та інститутах. Ведучими дійства були Роман Полторак та Мар’яна Маркусенко. Міс «Лесиного вишу» визначали за допомогою п’яти конкурсів.

Розпочалося дійство, традиційно, з представлення. Красуні «рекламували» себе глядачам та журі конкурсу.

 

    

 H8eP740opWA W5ESZ2Fo9qs o8i99luhY0c

h1kx4uVgAaA MEuk7CFSWn0 EWWSgqz0Orc

  

Після цього дівчата продемонстрували присутнім, що не забувають своїх коренів і є справжніми українками.Для цього учасниці увібралися в національні костюми та розіграли міні-постановку.

4sJqswXeuDQ _2g6M7PnBZ0 8ECgK1S-ePU 23IUPEt9vnM 85xhnC2sWuk 5O9E69vOAcA CseqeUVIzDY

 

Найбільш очікуваним для чоловічої половини залу став конкурс купальників. Студентки продефілювали у елегантній нижній білизні, завоювавши аплодисменти залу. Конкурс «Таланти» продемонстрував публіці, на що здатні красуні заради корони переможниці. Дівчата танцювали, декламували вірші та навіть розігрували справжні вистави.

3eAFg4oHPyQ 0-_gT6UF_C0

BOfE4dUpWgE tUy_AIzHyx0

 

В останньому конкурсі учасниці дійства доводили, що вони не лише красиві, а й розумні. Красуні відповідали на запитання своїх викладачів і ректора. У підсумку, за результатами конкурсу перемогу святкувала Вікторія Паршенко. Титул «Віце-міс» дістався Дарині Глушенко.

 

0 Комментариев