У Луцьку визначать найкращий заклад харчування

news

У Луцьку відбудеться третій гастрономічний фестиваль «LutskFoodFest. Кулінарний турнір». 12-13 вересня у замку Любарта лучани ласуватимуть смакотою від найкращих закладів харчування.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Уже традиційно в Луцькому замку стартує гастрономічне дійство «LutskFoodFest». Цього разу у рамках фестивалю відбудеться Кулінарний турнір учасників. Відвідувачі не тільки куштуватимуть нові страви від учасників, але й визначать найкращий заклад харчування.

Кожен гість замку зможе проголосувати за того, чиї смаколики найдужче припали йому до смаку. Для цього відвідувачі матимуть спеціальні жетони, які кидатимуть у скриньки улюблених закладів. Той, у чиїй скриньці опиниться найбільше голосів-симпатій, стане переможцем кулінарного турніру.

Потішить гостей і дозвіллєва програма. Жоден не заскучає у стінах замку, адже організатори вигадали багато розваг. Скажімо, dj-школу та інші цікавинки. Нові учасники, нова програма, змістовне і цікаве дозвілля – усе це та ще багато сюрпризів чекає на лучан та гостей міста 12 і 13 вересня в замку Любарта.

0 Комментариев