У Луцьку виступили проти судової корупції та судового свавілля. ФОТО

news

У Луцьку відбувся мітинг, присвячений протесту щодо недотримання суддями Закону та Конституції України, а також проти судової корупції та судового свавілля. Відстоювали власну позицію лучани біля приміщення Луцького міськрайонного суду, що по вулиці Лесі Українки, сьогодні, 30 жовтня.

Про це повідомляє Волинська правда.

Небагатолюдний мітинг зібрав приблизно 10 лучан, які виступили проти судового свавілля. Люди з плакатами «Суди для того, щоб чинити правосуддя, а не засіб збагачення», «STOP вибірковому криво-суддю», «STOP контрреволюції в мантіях», «Ми прагнемо змін!» зайняли вулицю напроти приміщення Луцького міськрайонного суду. Основні вимоги протестуючих, які, до слова, не представляли жодну з політичних партій, були не нові: повне очищення судової системи від суддів-корупціонерів.

 

Активіст Володимир Кунс, користуючись увагою журналістів та перехожих, зробив декілька політичних заяв. Чоловік переконаний: нинішнє судочинство в Україні та Волині зокрема, відзначається корупцією та працює проти простих людей. Лучанин зазначив, що подібні акції протесту відбуваються у всіх містах України. І такі громадські зібрання передбачають привернення уваги президента України Петра Порошенка щодо необхідності впровадження нових методів роботи суду та проведення люстрації не лише на верхах, а й на місцевих рівнях.
Активісти підготували звернення до суддів, які планували передати їм особисто. Втім, до протестуючих протягом 40 хвилин так ніхто і не вийшов. Навіть перехожі лучани надовго не зупинялись біля організаторів дійства. Хоча, за словами останніх, вчора, 29 жовтня, вони роздавали лучанам та гостям міста запрошення на мітинг на території Старого ринку.
0 Комментариев