У Луцьку вирішували проблеми працевлаштування молоді

news

Для молодих та активних лучан, які готові до співпраці і хочуть себе реалізувати, організували проект, який допоможе створити сприятливе середовище для формування молодіжного ринку праці. 8 жовтня у Луцьку провели «День кар’єри «Profi Day».

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Як зауважили організатори, головна мета заходу – вирішення проблеми працевлаштування молоді та внутрішньо переміщених осіб шляхом проведення молодіжних ярмарок вакансій і днів кар’єри.

Директор обласного молодіжного центру праці Петро Лавренюк зазначив: «Ми хочемо, щоб ви мали пряме спілкування з роботодавцями і мали можливість поцікавитися про те, як будувати свою кар’єру. Тут максимально зменшено будь-які офіційні заходи, щоб забезпечити можливість простого спілкування».

«Цей захід проходить цього місяця в 17 областях України», – повідомила психолог і керівник проекту Молодіжного центру праці Зарина Дацик. Вона розповіла, що ініціатор цього проекту –Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування»; проект підтримано Міністерством молоді та спорту України. Координатор проекту в місті Луцьку –  обласний молодіжний центр праці. Партнер проекту – Волинський обласний центр зайнятості.

Із відкриттям сьогоднішнього проекту всіх привітала начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості Наталія Балакіна. Молодим волинянам вона побажала бути активним і максимально креативними, а роботодавцям – «побачити блиск в очах потенційних працівників, які готові здобувати знання і професіоналізм».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев