У Луцьку випробовуватимуть альтернативні способи пересування

news

16-22 вересня Луцьк разом з понад 5000 європейських міст відзначають Європейський тиждень мобільності (ЄТМ). Цього року кампанія звертає увагу на раціональний вибір транспортного засобу для кожного переміщення містом.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

ЄТМце загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення навколишнього природного середовища і умов життя в громадах. Захід заохочує запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукає мешканців спробувати альтернативні (екологічні) види транспорту.

Цьогорічна тема ЄТМ — мультимодальність, вона закликає людей задуматися над діапазоном наявних транспортних можливостей та обирати для кожної поїздки раціональний вид пересування. Людям пропонується поєднувати способи пересування, що часто сприяє швидшій і приємнішій подорожі.

Замість того, щоб їхати в центр міста на авто і довго шукати місце для паркування та платити за це гроші, чому б не під’їхати тролейбусом? Замість того щоб їхати всю поїздку маршруткою, чому б не вийти на кілька зупинок раніше і дослідити нову частину міста? Випробовуючи альтернативні способи пересування, ми можемо пізнати наше місто з інших сторін: щоденну поїздку на автобусі можна використати як можливість ознайомитись із заголовками новин; поїздку на велосипеді можна розглядати як мобільний тренажер; або ж ви можете просто зустріти кохання вашого життя у тролейбусі!

В рамках Європейського тижня мобільності в Луцьку відбуватимуться такі заходи:

16-17 та 21-22 вересня Центр туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) пропонує усім охочим 20% знижки на прокат другого велосипеда.

18 вересня о 18.00 відбудеться безкоштовна велоекскурсія за маршрутом “Древній Лучеськ” (збір біля Центру туристичної інформації).

19 вересня з 11.00 до 16.00 год на Театральному майдані відбуватиметься виставка велосипедів. Лучани зможуть отримати консультацію фахівця щодо підбору та обслуговування цього найекологічнішого виду транспорту.

Крім того, в рамках Європейського тижня мобільності в Луцьку буде проходити акція “Луцьк читає”. Бібліотеки та видавництва міста нададуть лучанам можливість урізноманітнити свій маршрут містом, почитати цікаву книгу, чекаючи громадський транспорт на зупинці.

0 Комментариев