У Луцьку вимагають провести розслідування стосовно дій Романюка за режиму Януковича

news

Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов вимагає офіційного розслідування дій мера міста Миколи Ромаюка за часів президентства Віктора Януковича.

Про це повідомляє Вголос.

 

«17 травня 2012 року планували приїзд Януковича В.Ф. на Волинь. 16 травня 2012 року партії «Батьківщина» і «Свобода» подали заяву про пікет під стінами Волинської ОДА. Того ж дня луцький міський голова Романюк М. Я., прислужуючись режиму Януковича, звернувся до суду із вимогою заборонити проведення мирного зібрання», – заявляє депутат.

Однак Микола Романюк не відкликав свій позов навіть тоді, коли візит Віктора Януковича скасували.

«Місцева влада у травні 2012 року бажала за будь-яку ціну показати свою міць і прислужитися злочинному уряду. Для Романюка було принципово важливо довести місцевій опозиції, що він – влада і за ним Янукович», – зазначив Андрій Осіпов.

Депутат додає, що такими діями мер Луцька перевищив свої повноваження, адже, відповідно до закону, рішення про звернення до суду щодо обмеження мирного зібрання може ухвалити місцева рада або (та) виконком, а вони, як з’ясувалося, на це згоди не давали.

Так, 15 вересня Андрій Осіпов подав заяву до прокуратури щодо порушення міським головою законодавства за ст. 340 ККУ (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій). Якщо депутату відмовлять у заяві, він звертатиметься до суду.

«Зараз Микола Романюк уже служить новому Президенту. Пропоную усім свідомим і небайдужим волинянам приєднатися до вимоги офіційного розслідування цього випадку правоохоронними і судовими органами», – додає депутат.

0 Комментариев