У Луцьку відзначили зірок волинського спорту

news

Сьогодні, 5 жовтня 2022 року, на Волині відзначили волинських спортсменів за результатами їх здобутків у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях у 2021 році. 

Привітати кращих тренерів та спортсменів завітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Гупало та голова обласної ради Григорій Недопад.

В Палаці культури міста Луцька зібрались спортсмени і тренери з олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю, аби отримати заслужені відзнаки у підсумку своєї професійної діяльності впродовж 2021 року.

«Ми пишаємося тим, що спортсмени Волині дуже гідно представляють свою рідну область і нашу Україну на різноманітних змаганнях. Ваше прагнення до перемоги є прикладом для нашого молодого покоління», – словами подяки та визнання привітали спортсменів та їх наставників.

Потому хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять воїнів і працівників спортивної галузі, полеглих під час виконання бойових завдань, які стали Янголами спорту.

Подяки Волинської обласної державної адміністрації за успішний виступ на міжнародних змаганнях у 2022 році отримали:

  •  Юрій Вандюк, бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное;
  • Андрій Рибачок, бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное;
  • Аліна Бондарєва, бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби сумо;
  •  Анастасія Коновальчук, бронзова призерка чемпіонату світу та срібна призерка чемпіонату Європи з французького боксу САВАТ;
  •  Микола Мордик, тренер-викладач з французького боксу САВАТ, за підготовку спортсменки Коновальчук Анастасії – бронзової призерки чемпіонату світу та срібної призерки чемпіонату Європи.

За інформацією: Волинської обласної державної адміністрації 

0 Комментариев