У Луцьку відсвяткували День молоді по-спортивному. ФОТО

news

У неділю, 25 червня, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» активно долучився до організації і проведення спортивно-розважальних заходів з нагоди Дня молоді.

Про це повідомляється на сайті Луцькради.

Заходи розпочались в замку Любарта та продовжились на площі при вході в Центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки.

Свої вміння з різних видів спорту продемонстрували вихованці під керівництвом наставників-тренерів: Наталії Данелюк (художня гімнастика), Маргарити Василюк (художня гімнастика), Тамари Архіпцової (художня гімнастика), Валентини Гаврилюк та Оксани Цовми (художня гімнастика), Олени Кришпінович (акробатика), Віктора Лавренюка (хортинг), Сергія Пятікова (хортинг), Романа Качинського та Геннадія Бацкова (айкідо), Ярослава та Оксани Мицюків (тхеквондо), Оксани Мицюк (сучасний танець), Андрія Хомича (сучасний танець).

Лучани мали змогу насолодитись показовими виступами юних дарувань нашого міста та із захопленням спостерігали за цікавими, феєричними спортивними номерами.

Адміністрація КЗ «Спорт для всіх» висловлює слова вдячності тренерам за допомогу в організації святкового дійства за участю спортивних талантів міста Луцька, які особистим прикладом в досягненні високих спортивних цілей, демонструючи гармонію тіла і духу, пропагують здоровий спосіб життя.

 

0 Комментариев