У Луцьку відкрили дитячу медіашколу

news

Ганна Карамишева-Борисенко, яка разом з дитиною переїхала з Харкова до Луцька у травні минулого року, в рамках державної програми єРобота відкрила у Луцьку медійну школу для дітей.

Про це розповів очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

У пошуках роботи в обласному центрі Луцька Ганна зареєструвалася на обліку в Луцькому міському центрі зайнятості.

До війни жінка працювала в медіашколі для дітей у Харкові. Схожу вакансію Ганна сподівалася знайти і на Волині, проте безуспішно.

Дізнавшись про держану програму «єРобота», пані Ганна відразу подала заявку на грант, аби відкрити власну справу. Вона отримала схвальну відповідь та відкрила в Луцьку дитячу медіашколу «COOL Media School».

На сьогоднішній день у медіашколі діти від 5 до 15 років можуть отримати знання з таких предметів, як медіа-маркетинг та журналістика, акторська майстерність та імпровізація, сторітелінг та ораторська майстерність, режисура та монтаж, сценічна мова та рух, блогерство та публічний виступ.

Як повідомили у Волинському обласному центрі зайнятості, пані Ганна продумувала свій бізнес-план до маленьких деталей та розписувала докладно кожен напрям роботи медіашколи.
Я люблю продумувати всілякі деталі, обожнюю, коли щось створено «смачно», чим можна захоплюватись. Тому кожен предмет в моїй школі тематичний. Я вигадала логотип школи, визначила корпоративний колір, в який пофарбувала стіни, обирала відповідний до теми декор,
– зазначила власниця «COOL Media School».
До речі, 4 березня в медіашколі день відкритих дверей

Важливо! На порталі Дія триває прийом заявок на на отримання гранту в рамках єРоботи, щоб започаткувати або розширити свою справу.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев