У Луцьку відкрилося найбільше банківське відділення у регіоні

news

ПриватБанк відкрив у Луцьку найбільше у регіоні банківське відділення

Навіть у воєнний час ПриватБанк продовжує працювати над розширенням та оновленням мережі відділень. У жовтні у Луцьку після ремонту відкрилося найбільше в регіоні відділення “Північно-Західне №70”, яке розташовано за новою адресою – проспект Відродження, 26а (було – проспект Відродження,1). Нове відділення оформлене та облаштоване за найсучаснішими стандартами зонування, комфортності та доступності. 

Читайте також: Розклад руху приміських поїздів з залізничної станції Луцьк

Найбільше відділення ПриватБанку – результат натхненної командної роботи для ще більшої підтримки і зручності індивідуальних та premium-banking клієнтів та інклюзивного підходу в обслуговуванні. Завжди доброзичливі менеджери допоможуть здійснити всі необхідні платежі, грошові перекази, розмістити депозит, отримати інформацію з кредитування та оформити платіжну картку. Також відділення стане центром обслуговування та кредитування мікро і малого бізнесу, що вкрай важливе для відновлення економіки та створення нових робочих місць в регіоні.

На сьогодні в мережі ПриватБанку  працює понад 1 100 відділень. Актуальна мапа працюючих відділень, АТМ (банкоматів) та ТСО (терміналів самообслуговування) – https://privatbank.ua/map. 

Читайте також: Де брати питну воду лучанам у випадку блекауту: схема роздачі питної і технічної води у Луцьку

За інформацією: АТ КБ ПриватБанк 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев