У Луцьку відкрили виставку дитячих робіт. ФОТОРЕПОРТАЖ

news

Лучани мають нагоду відвідати виставку художніх робіт вихованців арт-студії «Світ творчих людей» приурочену до Дня сім’ї. 

15 травня в приміщенні арт-галереї «Луцьк» відбулось відкриття виставки “Я та моя сім’я”.

Автори картин –  вихованці студії «Світ творчих людей» віком від 6-16 років за допомогою фарб передали свої почуття до родини, батьків.

З вітальним словом виступила Тетяна Гнатів директор департаменту культури Луцької міської ради, за сприяння якої зміг побачити світ цей творчий  проект.

Вона зауважила, що ця виставка не просто художня, а психологічна і якщо серед присутніх є психологи то вони підтвердять – яскраві барви в яких виконані картини свідчать про позитивний психологічний стан дітей.

Керівник студії «Світ творчих людей» Алла Харчук подякувала батькам за те, що підтримують заняття творчістю і зауважила, що намагається бути для дітей не просто вчителькою малювання, а наставницею, доносити до них добро і любов.

Також Алла Харчук процитувала уривок із Біблії про виховання дітей: “Наполегливо навчай своїх синів: говори про все, коли сидітимеш удома, коли йтимеш дорогою, коли лежатимеш і коли вставатимеш”.

Також під час відкриття виставки вихованці Наталії Журавльової продемонстрували моновиставу «Сірий король», яка також висвітлювала тему сімї.

Виставка «Я та моя сім’я» буде відкрита для перегляду протягом двох тижнів із дня відкриття у арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Автор статті: Анастасія Руснак

0 Комментариев