У Луцьку відкрили пам’ятник Кузьмі Скрябіну. Фото

news

Перший в Україні пам’ятник Андрію Кузьменку відкрили у Луцьку. Дійство відбулося 1 жовтня, у День музики,  на території «Сіті-Парку».

Меценатом та ініціатором монумента став волинський бізнесмен Андрій Покровський «Андрій був правдолюбом і правдорубом. Я особисто був знайомим із ним. Його вчинки надихали на правду і справедливість.– згадав благодійник.

Після цього слово взяли батьки українського «депешмода». Ольга Кузьменко висловила сподівання, що місце біля пам’ятника ніколи не пустуватиме, а лучани проходитимуть туди поспівати пісень свого улюбленця.

Війна дуже змінила Андрія. І смерть його пов’язана з війною. Він у жахливому темпі працював. І він постійно намагався бути там, ближче до Сходу. Він казав, що все, що на камеру – це не благодійність», – розповіла мами Кузьми.

«Андрій дуже любив волинян. Він приїжджав із Волині і привозив «жартівливі кавалки». В його гуморі була частинка Волині. Я радий, що пам’ятник йому встановили саме в Луцьку», – зазначив батько Скрябіна Віктор Кузьмич. Віктор Кузьменко закликав лучан жити правдиво, любити батьків та бути патріотами своєї країни.

Прибув на урочистість і міський голова Луцька Микола Романюк. «Я не зможу сказати таких слів як батьки. Але я можу сказати, що Луцьк любив, любить і буде любити Андрія», – запевнив мерю

Завершилося дійство виступами луцьких гуртів «Фіолет» та «Санмай». Після цього лучани поклали квіти до пам’ятника свого кумира та подякували батькам за чудового сина.

0 Комментариев