У Луцьку відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

news

У Луцьку на вулиці Наливайка, 6 відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини №4.

Урочистості з цієї нагоди відбулися 20 грудня, — пише VIP.

Медичний заклад відкрили на виконання реформи в охороні здоров’я щодо організації амбулаторій сімейного типу з метою наближення медичної допомоги до пацієнта за підтримки міської влади в реалізації проекту Світового Банку «Поліпшення здоров’я на службі у людей».

Відкривати амбулаторію приїхав Луцький міський голова Микола Романюк, начальник міського управління охорони здоров’я Микола Якимчук, головний лікар комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Ганна Кравчук, представники медичної галузі міста та громадськості.

«Відкриттям амбулаторії ми завершуємо цей рік. Надіюся, що наступний ми завершимо із ще двома відкритими амбулаторіями. Дякуємо всім, хто причетний до відкриття. А тим, хто буде тут працювати, бажаю, аби ваші двері якнайрідше відчинялися, аби усі були здоровими», – висловився градоначальник Луцька Микола Романюк.

За підсумками першого півріччя 2016 року міська влада прийняла рішення щодо виділення понад мільйона гривень для проведення капітальної реконструкції приміщення під амбулаторію. Для оснащення ж амбулаторії виділили понад півмільйона. Тож тепер у амбулаторії працюватимуть з лікарі загальної практики – сімейні лікарі з першою кваліфікаційною категорією, лікар-педіатр та медичні сестри, які надаватимуть допомогу майже 6 тисячам дорослих та 1400 дітям.

Прийом в амбулаторії здійснюватимуть з 8:00 до 19:00 щоденно, у суботу з 9:00 години до 15:00, у неділю – вихідний день. Тут надаватимуть медичну допомогу в повному обсязі першого рівня, проводитимуть лабораторне та ЕКГ-обстеження, маніпуляції внутрівенні, внутрім’язеві, підшкірні, а також інгаляції.

До слова, мер Луцька зауважив, що в перспективі в межах співпраці Луцької міської ради та Прилуцької сільської ради мешканці села Прилуцьке матимуть змогу отримувати медичну допомогу у цій амбулаторії.

Завідувач амбулаторії Тетяна Воробей подякувала міській владі за сприяння у відкритті амбулаторії, якої потребувало населення 40-го кварталу. Натомість майбутні пацієнти зауважили, що дуже добре те, що усе розташоване в амбулаторії на одному поверсі, облаштовані пандуси, може проїхати візок, тож це зручно і для людей з особливими потребами.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев