У Луцьку відбувся XXІV фестиваль вихованців дошкільних навчальних закладів. ФОТО

news

1 червня у Палаці учнівської молоді відбувся XXІV фестиваль вихованців дошкільних навчальних закладів «Ми діти твої, Україно!».

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Фестиваль присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Переглянути чудовий концерт дитячої творчості прийшли заступник міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління освіти міської ради Зіновія Лещенко, депутати міської ради Борис Смаль, Микола Романюк та Алла Надточій, голова міського комітету профспілки працівників освіти Галина Василенко.

Розпочалося святкове дійство патріотичною танцювальною композицією “Ми – майбутнє України”.

Усі наступні номери також були наповнені любов’ю до рідної землі, сповнені світлих мрій, емоцій, почуттів, гордості за рідну країну. Святкова зала була наповнена дитячими посмішками, які дозволили усім присутнім на мить пригадати власне дитинство, його безтурботність та безумовне щастя.

До маленьких артистів та гостей свята з вітальним словом звернувся священнослужитель УПЦ КП, протоієрей Артем Ковальський, який зазначив, що дитина – це запорука кожної щасливої сім’ї, а сім’я повинна бути авторитетом та гідним прикладом для дітей.

На дитяче свято завітали й учасники Антитерористичної операції на Сході України. Маленькі патріоти символічно та зворушливо висловили свою вдячність захисникам України за спокій і мирне небо.

 Від імені виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука та депутатського корпусу міської ради привітав маленьких лучан, їхніх батьків та педагогів заступник міського голови Григорій Пустовіт. “Сьогодні ми поринули у дитинство, адже усі ми – родом з нього. Кожен з нас повинен зробити усе, щоб для наших дітей цей період став найкращим у житті, уберегти їх від негараздів дорослого життя. Маленькі артисти, які підготували для нас чудове свято, продемонстрували неймовірний талант. Дякую педагогам, які домомагали його розкривати”, — підкреслив Григорій Пустовіт, побажавши усім дітям зростати здоровими та успішними.

Потому працівники дошкільних навчальних закладів отримали грамоти управління освіти та цінні подарунки.

В рамках фестивалю була організована виставка-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва, на якій реалізовувалися вироби, виготовлені дошкільнятами та педагогами дошкільних навчальних закладів нашого міста.

0 Комментариев