У Луцьку відбувся суд над шахраєм, який на OLX продавав відсутні у нього кросівки

news

В обласному центрі Волині засудили чоловіка, який розмістив на сайті OLX оголошення про продаж кросівок, які світяться. Зокрема, він переконував покупців, щоб ті слали йому передоплату, а товар він вишле згодом, проте цього не робив. Про це йшлося 2 лютого під час судового засідання у стінах Луцького міськрайонного суду Волинської області, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

Так, суд встановив, що підсудний за допомогою мобільного телефону «Prestigio» розмістив на веб-ресурсі OLX оголошення про продаж кросівок, втім він не мав товару та намірів, щоб його придбати для подальшої реалізації. До слова, фото він скопіював з веб-сайту «Аliexpress.com», аби надати ознак правдивості своїм злочинним намірам.

Зокрема, з 3 квітня по 12 травня 2017 року чоловік встиг обманути 3 людей, переконавши, щоб йому висилали кошти як передоплату, а товар, мовляв, він пришле згодом, проте обмануті покупці кросівок не отримали. Зауважимо, що в 3 людей чоловік видурив 1071 гривню.

Обвинувачений повністю визнав свою вину та не оспорював обставин злочинів.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, втім на підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнив від призначеного покарання, якщо він протягом 3 років не вчинить нового злочину.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев