У Луцьку відбувся фестиваль «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу». ФОТО

news

Комунальний заклад Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради  продовжує організовувати спортивні заходи  в різних мікрорайонах Луцька. 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

8 червня 2017 року на спортивному майданчику, який знаходиться на пр-т Перемоги, 23 провідний професіонал Центру Олег Хом’як провів фестиваль спорту “Я здоров′я  бережу, сам собі допоможу” серед дітей та молоді привокзального мікрорайону.

Свято розпочалося із веселої руханки, яку провели організатори: заслужений тренер України з пауерліфтингу Олег Хом’як та головний фахівець Центру Оксана Ящук. Після розминки учасники заходу розділилися на такі спортивні локації:

-змагання з дартсу (діти, дорослі);

-набивання футбольного м’яча;

-стрибки через скакалку;

-метання м’яча в ціль;

-стрибки в довжину з місця;

-попадання м’ячем у футбольні ворота;

-набивання тенісного м’яча;

-одночасний сеанс гри в шашки.

За участь в змаганнях 54 учасники отримали солодкі подарунки, а переможці дипломи від КЗ “Спорт для всіх”. Крім цього, директор Центру “Спорт для всіх” Наталія Назарук вручила дипломи волонтерам, які допомагають організовувати спортивні заходи в приміщенні «ЮНІСТЬ» на привокзальному мікрорайоні: Ользі Герасимюк, Анні Матвєєвій, Емілю Сулейманову та Павлу Ящуку.

Задоволені та щасливі дітлахи й дорослі дякували організаторам за змістовно проведений час та спортивні розваги.

0 Комментариев