У Луцьку відбувся чемпіонат з рукопашного бою

news

 27 лютого 2016 року в  спорткомплексі ФСТ «Колос», під патронатом комітету з фізичної культури та спорту Луцької міської ради, відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька з рукопашного бою «Шлях до перемоги». Про це повідомляють організатори.

Організатором вказаного турніру, який на теренах нашого міста  проходив вже вдруге, виступив Волинський обласний спортивний клуб «Магістр».    

 В даних змаганнях прийняли участь спортсмени наймолодших вікових категорій (віком від 8 до 12 років) – вихованці спортивних клубів  м.Луцька, які культивують розвиток змішаних видів єдиноборств.  

       Головною особливістю та одночасно й відмінністю зазначеного турніру від інших традиційних чемпіонатів є те, що дані змагання відбувались серед спортсменів двох етапів підготовки: початкового (перший-другий рік тренувань, які раніше не приймали участі в двобоях з контактних видів єдиноборств) та навчально-тренувального  (третій та  більше років тренування, які мали досвід виступів у змаганнях). Даний диференційний підхід дав змогу  потиснути руку та подивитися в очі своєму супернику,  самореалізуватися та самоствердитись, повіривши в свої сили, поряд із більш досвідченими бійцями, й спортсменам-початківцям.    

        В той же час, певну особисту малодосвідченість спортсмени початкового етапу підготовки, на велике здивування глядачів,  компенсували великим  бажанням та прагненням до перемоги, настрилівістю та спортивним  напором. В результаті  чого поєдинки серед спортсменів різних етапів підготовки мало чим різнилися за напруженістю та видовищністю між собою.         

       У наслідку проведених двобоїв спортсмени не тільки перевірили свої фізичні та психологічні якості, рівень технічної та тактичної підготовленості, а й здобули великий бійцівський досвід (а хтось і перші в житті перемоги) та зробили великий крок уперед над самим собою.

       Так, переможцями у своїх віко-вагових категоріях серед спортсменів початкового етапу підготовки стали: Ярмолюк Даниїл, Чайка Андрій, Сейц Єгор, Качина Денис, Артинюк Владислав, Заболотний Іван, Коротинський Станіслав, Мельничук Богдан, Бичук Павло, Господарик Ілля, Щегельський Денис; навчально-тренувального етапу підготовки: Поліщук Іван, Фесюк Сергій, Сломінський Ілля, Іовенко Владислав, Кравчук Віктор, Гуль Владислав, Савонік Руслан та Костюк Андрій.

       В неофіційному командному заліку третє місце завоював СК «Герць» (головний тренер команди – Ковальчук Р.О.), друге виборов ВРКРБ «Інсайт» (головний тренер команди – Паліївець В.А.), а переможцем змагань став ВОСК «Магістр» (головний тренер команди – Грисюк Д.І.).  

0 Комментариев