У Луцьку відбулись змагання за кубок Любарта

news

Вчора в Луцьку відбулись змагання з тхеквондо. Вперше головний приз дістався стололичній команді. Про це повідомляє ВОДТРК.

У змаганнях «Кубок Любарта» із тхеквондо взяло участь найбільше учасників за всі роки організації подібних змагань. До традиційних міст, де розвивається цей вид єдиноборств в області, долучилися жителі міста Рожище. Запросили до змагань і волинських майстрів секції козацького гопака.

Цього разу до Луцька завітали не лише волинські і рівненські спортсмени. На додянг, а саме таку назву має місце зустрічі спортсменів у цьому виді спорту, виходили майстри зі столиці України, Львова, Чернівців, Ужгорода… Для багатьох юних спортсменів ці змагання − крок у майбутнє.

За такої кількості учасників судді ретельно готувалися до змагань, щоб уникнути помилок. Семінар провів міжнародний майстер тхеквондо, голова федерації цього виду спорту в області Олександр Кінах.

«Ми підготували семінар, бо від турніру і до турніру правила змінюються − це йде від чемпіонатів світу − нові віяння. Ми провели семінар, щоб уникнути протестів», − зауважив він.

Вперше «Кубок Любарта» виграла команда столиці України «Катран». Друге місце − у гостей зі Львова, а третє − у збірної нашої області.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев