У Луцьку відбулася благодійна акція для сімей, які потребують особливої соціальної підтримки

news

Вчора, 19 квітня, за участю заступника міського голови Сергія Григоренка відбулася благодійна акція для сімей, які потребують особливої соціальної підтримки. Захід організували Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з благодійним фондом Петра Нестерука “Дізар” та громадською організацією “Квітка Полісся”.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На захід було запрошено близько 30 сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, зокрема сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, а також сім’ї, члени яких перебувають в АТО.

Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан зазначила, що традиційно напередодні Великодня відбувається багато благодійних акцій. “Сьогоднішній захід відбувається за підтримки депутата міської ради Петра Нестерука. За його сприяння сьогодні є можливість допомогти цим людям”, — наголосила вона.

   

Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Сергій Григоренко передав вітання від міського голови Миколи Романюка з прийдешніми Великодніми святами. “Ми намагаємося турбуватися про дітей, які зростають у складних життєвих обставинах. Міська влада розвиває центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч на першому поверсі буде облаштовано кімнату, де особи, які пересуваються на візочках, зможуть приїзджати і отримувати необхідні консультації”, — зазначив він.

Сергій Григоренко наголосив, що міська влада опікується різними категоріями громадян. Нині, за його словами, у Луцьку проживає багато переселенців з Криму, Донеччини та Луганщини, які змушені покинути свої домівки.

 Також на Великодні свята до Луцька приїде група дітей з Волновахи. Заступник міського голови зауважив, що вони тиждень проживатимуть у луцьких родинах та знайомитимуться з нашими традиціями. Минулоріч дітям з Волновахи так сподобалось у Луцьку, що вони не хотіли повертатися додому.

“Приділяється увага і родинам учасників АТО. Діти загиблих Героїв поїдуть влітку у Литву на відпочинок”, — наголосив заступник міського голови.

Також Сергій Григоренко подякував Петру Нестеруку та його фонду “Дізар” за сьогоднішню акцію та надані продуктові набори.

Після вітальних слів учасники дитячого християнського клубу “Смайлик” продемонстрували присутнім коротку виставу під назвою “Пасхальна історія”.

Крім того, дітки взяли участь у майстер-класі з розпису писанок, який провели представники студії творчості та дизайну “Метелик”. 

На завершення заходу дорослі отримали продуктові набори, а дітки — солодощі та ілюстровані книжечки на релігійну тематику.

0 Комментариев