У Луцьку відбулась Українська вища ліга з волейболу серед чоловіків

news

У суботу та неділю в залі обласної ДЮСШ відбулися ігри 5-го туру Української вищої ліги з волейболу серед чоловіків сезону 2016-2017 років, в якому беруть участь 16 команд країни.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Першими на майданчик вийшли команди «Бахмут-ШВСМ» (м.Бахмут, Донецька обл.) і «Булава» (м.Львів).

Перед початком гри, на відкриття змагань завітали почесні гості та члени оргкомітету: Володимир Гунчик — голова Волинської облдержадміністрації, Юрій Моклиця — заступник міського голови, Юрій Волинець — начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради та Юрій Гупало — президент ВК “Олюртранс” Луцьк.

Володимир Гунчик привітав спортсменів і побажав яскравої гри та перемог.
В знак пошани дівчатка вручили капітанам команд запашні короваї від міського голови Миколи Романюка.

По тому розпочалася перша гра. Володіючи ситуацією на майданчику і показавши згуртовану колективну гру, перемогу у трьох партіях здобули Львівські волейболісти 3:0 (25-23, 25-19, 25-19).

На другу гру на майданчик вийшли господарі туру “Олюртранс” (м.Луцьк).та «Локомотив-2» (м.Харків), капітанам яких також вручили запашні короваї.
Гра проходила під диктовку господарів, які були більш потужнішими і показали кращу гру. В підсумку перемога в трьох партіях з однаковим рахунком (25-20, 25-20, 25-20).

У неділю продовжилися ігри туру грою команд «Локомотив-2» (м.Харків) та «Булава» (м.Львів). Львівські волейболісти, як і у першій грі, домінували на майданчику протягом усіх трьох партій і впевнено здобули чергову перемогу з рахунком 3:0 (25-13, 25-16, 25-21).

Перед другою грою, між командами “Олюртранс” Луцьк та «Бахмут-ШВСМ» (м.Бахмут, Донецька обл.) відбулася урочиста подія. Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець нагородив подякою управління за вагомий особистий внесок у розвиток волейболу в місті Луцьку, зміцнення дружніх партнерських стосунків, відданість справі та пропаганду здорового способу життя, а також з нагоди дня народження, президента волейбольного клубу “Олюртранс” Луцьк Юрія Гупала.
Також представник федерації волейболу України Вячеслав Козачук вручив подяку за значний особистий внесок у розвиток волейболу та пам’ятний знак федерації з нагоди 25-річчя ФВУ та 70-річчя з дня народження, ветерану волейболу Волині, судді національної категорії Тарасу Ройко.
Олюртрансівці хотіли повторити суботній успіх, тим самим зробити чудовий подарунок своєму капітану. Проте не так сталося, як бажалося. Першу партію виграли донеччани – 25-23. У другій, зібравши волю в кулак, та проявивши характер, перемогу святкували олюртрансівці 25-23. Рахунок гри став 1:1.

Здовалося настане перелом. Проте молоді донецькі волейболісти зберегли більше сил і в наступних двох партіях не дали нашій команді досягти перемоги. Ото ж поразка 17-25 і 18- 25 і загальний рахунок гри 3:1 на користь команди “Бахмут-ШВСМ» (м.Бахмут, Донецька обл.).

Оргкомітет змагань висловлює слова вдячності ТМ “Червона калина” та ТЗОВ “Західторгхліб” ТМ Кічкарівка за сприяння у проведенні туру у нашому місті та змогу насолодитися спортсменам продукцією луцьких торгових марок.

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев