У Луцьку відбудеться зустріч з українським письменником Мирославом Лаюком в рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення»

news

В рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч із першим резидентом проєкту –  письменником Мирославом Лаюком.

На зустрічі автор розповість про свій останній роман «Залізна вода» (2021 р.), що знайомить читача з невідомими сторінками життя Лесі Українки.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька  та його міських просторів  як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ)

Літературна кураторка: Ольга Ольхова.

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій  Ірина Плехова, менеджерка  книжкових проєктів Юлія Лактіонова,  видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія “Поліграфія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

 

Довідка:

Мирослав Лаюк – український поет, письменник і драматург. Народився на Прикарпатті, мешкає у Києві. Автор поетичних книжок «Метрофобія», «Троянда», романів «Баборня», «Світ не створений», книг для дітей «Заврик і його молодший брат» та «Ківі Ківі». Лауреат премій «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова». Його твори опубліковані англійською, німецькою, азербайджанською, вірменською, литовською, польською, російською, чеською та іншими мовами.

0 Комментариев