У Луцьку відбудеться зустріч з Любком Дерешем

news

В рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч із другим резидентом проєкту –  письменником Любком Дерешем.

П’ятниця, 28 травня, 12.00

Актова зала головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки (пр. Волі, 13, четвертий поверх)

Вхід вільний.

Захисна маска — обов’язкова!

У програмі:

  • авторські читання;
  • спогади про Юрка Покальчука;
  • розмова про літературу, про творчі конкурси та проєкти;
  • автограф-сесія.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька  та його міських просторів  як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту.

Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ)

Модерує захід літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій  Ірина Плехова, менеджерка  книжкових проєктів Юлія Лактіонова,  видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія “Типографія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

 

Довідка:

Любко Дереш – український письменник, яскравий представник сучасної української постмодерної літератури.  Дебютна робота письменника, книга “Культ” була опублікована в 2001 році, коли йому було 15 років. Роман був перекладений на російську, сербську, болгарську, німецьку та французьку мови. Далі вийшов ряд національних бестселерів, в їх склад увійшли романи: «Поклоніння ящірці», «Архе», «Трохи пітьми» і «Голова Якова». Сьогодні письменник отримав титул лідера сучасного літературного покоління і шанується багатьма українцями.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев