У Луцьку відбудеться реп-концерт

news

Нарешті, улюбленець всієї молоді ZippO приїжджає до Луцька! Цей талановитий український виконавець репу сам пише музику і слова для своїх зачаровують пісень. З тринадцяти років почав писати пісні, а через два роки Ілля Лапідус (справжнє ім’я співака) став виступати перед глядачами.

Концерт відбудеться в арт-кафе “Стоп кадр”, що в культурно-розважальному центрі “Адреналін Сіті” (вул. Карбишева, 1).

Квитки: на сайті “concert.ua” та в арт-кафе “Стоп-кадр”, вартість від 140 грн .

На сьогоднішній момент цей працьовитий парубок має повноцінний альбом, виданий лейблом «Союз», під назвою «Фітіль». У ньому містяться десятки пісень.

Популярність виконавця просто не знає меж! Завдяки сотням виступів в пострадянських країнах, ZippO знайшов величезну армію прихильників. Вони цінують його гучні сингли «Тримай мене за руку», «Куриш часто», «Просто зроби мене щасливим», а також працьовитість автора — щомісяця він презентує по одному треку.

Кожному шанувальнику харизматичного ZippO обов’язково потрібно побувати на концерті, щоб насолодитися його співом «в живу».

Всі батьки повинні відпустити своїх дітей, а краще піти разом з ними на концерт, щоб послухати пронизливі пісні зі змістом від нового покоління. Пропустити захід — значить позбавити себе справжнього задоволення!

zippo_a3

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев