У Луцьку відбудеться Кубок України зі змішаних єдиноборств

news

  Майже три сотні хлопців та юнаків зі всіх регіонів України боротимуться 24 вересня за перемогу в ході Кубку України зі змішаних єдиноборств, що проходитиме у місті Луцьку.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Поєдинки пройдуть у 8 вагових категоріях на майданчику “Арени розваг “GENERATOR CITY” (2-й поверх) торгівельно-розважального центу “ПортCity” (вул. Сухомлинського, 1).

Організаторами змагань є Федерація змішаних єдиноборств ММА України, Волинський обласний відокремлений підрозділ ГО “Федерації змішаних єдиноборств ММА України” за підтримки дирекції ТРЦ “ПортCity”.

Переможці змагань у кожній ваговій категорії отримають спортивне звання “Майстер спорту України” та “Кандидат у майстри спорту”.

Родзинкою Кубку стануть видовищні професіональні поєдинки від “MMA PRO UKRAINE”, а також бої серед дівчат!Запрошуємо любителів спорту, лучан та гостей нашого міста переглянути поєдинки найсильніших бійців нашої країни.

Початок змагань о 10.00 годині.

Більш детальну інформацію про Кубок, а також регламент його проведення можна отримати на офіційному веб-сайті Федерації – www.mma.org.ua.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев