У Луцьку відбудеться концерт карильйонної та камерної музики

news

23 серпня у Луцькому замку в рамках заходів з нагоди 930-ої річниці міста Луцька відбудеться концерт карильйонної та камерної музики «Музика віків». Повідомляє управління культури міської ради.

Лучани та гості міста матимуть змогу почути нове звучення музики давньої епохи та сучасної доби у виконанні відомих карильойоністів з м.Києва – заслуженого артиста України Георгія Черненка, лауреатів міжнародних музичних конкурсів Ірини Рябчун та Назара Черненка.

Під час концерту звучатимуть також класичні та духовні твори у виконанні ансамблю скрипалів Луцької музичної школи №3 (керівник Ірина Теслер), камерного оркестру «Con Moto» Луцької музичної школи №2 (керівник Олександр Хомик) та академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії (керівник, народний артист України Товій Рівець).

Вхід вільний.

Довідково:

Мистецтво гри на карильйоні є новою галуззю вітчизняного музичного виконавства. Карильйон (фр. carillon – «дзвін в усі дзвони») – ударний музичний інструмент, що являє собою набір точно налагоджених дзвонів, керованих спеціальною паличковою клавіатурою»

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев