У Луцьку відбудеться фестиваль колядок та щедрівок

news

19 січня у Луцьку відбудеться уже традиційний міський фестиваль “Різдвяні піснеспіви”. Початок заходу о 12 годині. Організатор фестивалю — управління культури Луцької міської ради.

Метою фестивалю є розвиток та популяризація національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності, — йдеться на сайті міськради.

До участі у фестивалі “Різдвяні піснеспіви” запрошуються хорові колективи релігійних громад, творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств міста, родинні колективи.

У програму виступів учасників можуть бути включені колядки, щедрівки, різдвяні дійства, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику. Тривалість виступу становить до 15 хвилин.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 30 грудня 2016 року за адресою: Палац культури міста Луцька, вул. Б.Хмельницького, 1. Телефон для довідок 722 756.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев