У Луцьку відбудеться чемпіонат міста з волейболу

news

Відкриття чемпіонату міста з волейболу сезону 2015 – 2016 років відбудеться завтра, 5 грудня. Про це повідомляє Луцька міська рада.

 У суботу, 5 грудня, стартує черговий V- й відкритий Чемпіонат міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015 – 2016 років.

На волейбольних майданчиках обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3) пройдуть ігри за участю усіх семи команд, які боротимуться за нагороди цьогорічної першості.

 В порівнянні з минулорічним розіграшем, географія команд учасниць розширилася. Любителі волейболу матимуть можливість спостерігати за грою команд “Олюртранс”, “СКФ Україна” (м. Луцьк), ВК “Рівне” (м. Рівне), “Автомобіліст” (м. Ковель), “Борідка” (Ковельський р-н), ВК “Тростянець” (Ківерцівський р-н), “КАМАЗ-АГРО” (м. Млинів), у складі яких на майданчик вийдуть гравці, які в свій час виступали у суперлізі вітчизняного чоловічого волейболу.

Зважаючи на склади команд учасниць, ігри обіцяють бути цікавими та напруженими.

       Запрошуємо лучан та гостей міста, палких шанувальників волейболу відвідати поєдинки І-го туру Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд .

Урочисте відкриття змагань — 13.00 година. Початок ігор — 13.15. Вхід вільний.

0 Комментариев