У Луцьку відбудеться благодійна гра “Що?Де?Коли?”

news

Благодійна інтелектуальна гра відбудеться 18 грудня відбудеться 0 16.00 . Про це повідомляє Фундація розвитку громад. 

Хто запрошується до участі?

До участі запрошуються всі бажаючі, а також команди фірм, компаній, бюджетних і громадських організацій, приватних підприємців.

Які умови участі?

Кожен учасник чи команда має зареєструватися на сторінці події та в групі ФБ Фундації розвитку громад і  оплатити благодійний внесок з коментарем “на Лікування Тетянки Антонець”. Розмір благодійного внеску не має значення!

Організація турніру

По результатах отриманих заявок буде сформовано команди. Відповідно до кількості заявлених команд-учасників та сформованих команд, буде розроблено графік ігор в сезоні 2015-2016 роки.

Турнір відбуватиметься за кубковою системою, команди по результатах жеребкування буде внесено в турнірну сітку. Команда, яка програла гру, припиняє свою подальшу участь. Переможець визначається у фінальній грі двох найкращих команд.

Всі благодійні ігри відбудуться на території, який є соціальним проектом “Фундації розвитку громад”.

Для всіх команд та учасників передбачені цінні призи від організаторів благодійно-інтелектуальної гри.

Проте основною мета цього благодійного проекту, за словами Голови Фундації Розвитку Громад Михальчука Романа “є той факт, що приймаючи участь у нашому проекті Ви допомагаєте врятувати життя маленької дівчинки Тетянки Антонець, батьки якої звернулись у Фундацію розвитку громад за посильною допомогою по збору коштів на лікування доньки”.

Гра як альтернатива

Захід може бути альтернативою так званим “передноворічним корпоративам”, які по суті в багатьох випадках перетворюються на “колективну пиятику”. Наша гра може дозволити колективам компаній провести цікаво та змістовно час, стати благодійником і виграти цінні призи та подарунки.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев