У Луцьку в результаті погоні затримали квартирних крадіїв. ФОТО. ВІДЕО

news

Зловмисників переслідували кілька хвилин та затримали в центрі міста. 

Про це повідомляє патрульна поліція на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Учора, 9 грудня, близько 23 години, екіпаж отримав виклик про пошкодження майна на вулиці Стрілецькій.

На місці події патрульні побачили пошкодження замка дверей та вікна, одне з вікон було відчиненим. За словами заявника, з помешкання зникли грошові кошти в іноземній валюті.
Екіпаж також виявив сліди від взуття на місці події.

1

Згодом надійшло орієнтування, що зловмисники можуть пересуватись автомобілем Мазда.

4
Через кілька хвилин його затримали спільно з представниками Самооборони Волині на проспекті Волі, 3.

3
При огляді виявили грошові кошти в іноземній валюті великих номіналів, предмети схожі на холодну зброю, а також відмички, лом, рукавиці та інші предмети, які могли використовуватись для проникнення в житло.
На місце викликали слідчо-оперативну групу, затриманих осіб доставили в міськвідділ.

2

Туди також прибула «група підтримки» затриманих у кількості приблизно 10 осіб, які поводились агресивно і намагались перешкоджати слідчим діям. Тож патрульні забезпечили посилену охорону місця події. В одного з цих чоловіків в автомобілі виявили предмет схожий на холодну зброю, який вилучили в законному порядку.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев