У Луцьку в кафе обікрали жінку

news

В кафе «Магнолія», що на вулиці Конякіна у Луцьку, з шуби відвідувачки витягнули гаманець, у якому знаходилося три тисячі гривень та телефон. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 3 липня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, 23 березня 2018 року обвинувачений, перебуваючи у кафе «Магнолія», що знаходиться на вулиці Конякіна у Луцьку, скориставшись відсутністю уваги потерпілої, викрав із зовнішньої кишені шуби, яка висіла на спинці стільця, гаманець, у якому знаходилися 3000 гривень та мобільний телефон «НОКІА 200», вартість якого згідно висновку судової товарознавчої експертизи становить 465 грн. Відтак, обвинувачений спричинив потерпілій майнову шкоду на загальну суму 3500 гривень.

Зауважимо, що під час досудового розслідування між потерпілою та підозрюваним укладено угоду про примирення. Чоловік вибачився, а також відшкодував завдану майнову шкоду.

Отож, суд визнав його винним та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Фото ілюстративне.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев