У Луцьку в готелі відбиратимуть кращих співаків. ФОТО

news

У Луцьку пройшов перший етап кастингу шоу WMA. Для тих, кому не вдалося взяти участь у першому етапі, але хто має бажання показати свої таланти, у готелі “Світязь” проведуть другий етап конкурсу.

Раніше повідомлялося, що у Луцьку стартувала реєстрація на конкурс WMA-2015, який проводить ВОГО “Ми плюс”. Це вокально-музичний конкурс, який триватиме 2 місяці.

“Талановиті конкурсанти вражали суддів своїми голосами. Учасники залишилися задоволеними, дякують за приємні емоції, незабутні враження та теплі слова від журі”, – пишуть на сторінці конкурсу у соцмережі “Вконтакте”.

Конкурсантка Ірина Тарнопольська охарактеризувала організаторів конкурсу: ” Це люди, які одним лише поглядом можуть допомогти, ніби говорять: “тримайся, я з тобою”, або “не бійся, все буде добре”, вони, ніби, відразу стають друзями, люди, яких бачимо практично вперше”.

“Маємо гарну новину для тих, кому не вдалося взяти участь у першому етапі, але має бажання спробувати себе. В цю п’ятницю, 6 листопада о 17.00, у готелі Світязь, за адресою вул. Набережна, 4 відбудеться другий етап конкурсу. Час не лінуватись, а розвиватись! Запрошуємо вас, талановита молодь”, – пишуть організатори.

0 Комментариев