У Луцьку тривають змагання зі спортивного орієнтування

news

З 29 по 31 березня 2016 року в Луцьку проходять масові старти зі спортивного орієнтування для учнівської та студентської молоді «Луцька багатоденка». Змагання організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій спільно з Луцьким міським центром туризму, спорту і краєзнавства.


Такі змагання щорічно проводяться в період весняних канікул. Понад 170 школярів та студентів взяли участь у стартах першого дня, які відбувались у парковій зоні на вулиці Потебні. Про це пише «Слово Волині».

Цікаві та динамічні дистанції підготували організатори змагань для дітей (вік учасників – від 6 до 18 років), де кожен міг випробувати свої сили, продемонструвати вміння та навички орієнтування на місцевості.

Юні спортсмени долали маршрут від 800 м в молодших групах до 1,5 км в старших, орієнтуючись за картою, шукаючи контрольні пункти, які були встановлені в парковій зоні.

Паркове орієнтування є досить популярним видом спорту в світі, адже доступне
кожному і не вимагає великих фінансових затрат. Даний вид спорту поєднує і фізичне, і розумове навантаження, бо від того, наскільки вміло і тактично правильно
спортсмен спланує свій рух по дистанції у пошуках контрольних пунктів, залежить
його результат.

У туристично-спортивних гуртках дітей вчать азам орієнтування на території, вмінню долати природні перешкоди та давати собі раду в екстремальних ситуаціях, якщо заблукав. Ці знання і вміння важливі як для дітей, так і для дорослих.

Старти 30 березня відбудуться на території Луцької загальноосвітньої школи №10, а 31 березня – у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.
Початок о 12 год.


0 Комментариев