У Луцьку триває виставка творчих робіт скульптора Миколи Голованя. ФОТО

news

Учора, 5 грудня, у “Галереї мистецтв” Волинської національної спілки художників України розпочалася виставка творчих робіт відомого скульптора, Почесного громадянина міста Луцька Миколи Голованя. Неповторні скульптури, графічні рисунки та унікальні фотознімки – величезна частина творчого доробку сьогодні представлена широкому колу глядачів.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Аби переглянути творчі роботи талановитого митця, на захід завітали виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, мистецтвознавці, художники та чимало гостей.

Під час відкриття виставки до присутніх звернувся виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт: “Сьогодні у Луцьку визначна подія – виставка творчих робіт талановитого митця, скульптора Миколи Голованя. Він подарував нашому місту одну із його візитівок – усім відомий Будинок з химерами. Його творчість насичена нестандартними ідеями та особливим шармом. Він щиро ділиться своїм талантом із лучанами та гостями нашого міста. А сьогодні ми знайомимося з іншою стороною його творчості, і знову бачимо унікальний, нестандартний хист, своєрідне бачення того, що зображене у його роботах. Дякую вам, пане Миколо, за ваш талант і щирість”. Григорій Пустовіт побажав Миколі Голованю міцного здоров’я, наснаги і нових творчих здобутків.

0 Комментариев