У Луцьку тренер Кварцяний вийшов на поле, щоб зіграти за свій клуб. ФОТО

news

У Луцьку зіграли зірковий матч легенди футбольних клубів “Волинь” та “Динамо.

Про це повідомляє УНН.

Товариський матч між ветеранами ФК “Волинь” і “Динамо” відбувся на луцькому стадіоні “Авангард”.

Головний тренер ФК “Волинь” Віталій Кварцяний особисто вийшов на поле, аби грати за свій клуб. Окрім нього, за біло-червоних зіграли Сергій Чабан, Володимир Дикий, Володимир Антонюк, Володимир Мозолюк, Анатолій Поліщук, Володимир Гащин, Сергій Хвесик, Володимир Фігель, Іван Польний, Олег Федюков, Геннадій Шухман, Володимир Гапон, Андрій Петров.

До зіркового складу команди “Динамо” увійшли Володимир Трошкін, Владислав Ващук, Анатолій Демянченко, Володимир Вєрємєєв, Володимир Безсонов, Олексій Михайличенко, Андрій Несмачний, Олександр Радченко, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Віталій Косовський, Всеволод Романченко та Юрій Дмитрулін.

Ветерани зіграли два тайми у 15 хвилин. Кияни відкрили рахунок вже на десятій хвилині гри. До закінчення тайму волиняни намагались зрівняти рахунок, але не змогли. Перша п’ятнадцятихвилинка закінчилась з рахунком 1:0 на користь “Динамо”.
На початку другого тайму волиняни пішли в атаку, яка заглухла в захисті динамівців. Останні перехопили м’яч і загнали ще один м’яч у ворота суперників.

Проте, перемога столичного клубу не довго залишалася “сухою”. Волиняки відразу ж змогли зібратись та закотити м’яч в нижній кут воріт суперників. Рахунок став 2:1 на користь “Динамо”.

На 25 хвилині матчу легенди “Волині” знову відправили м’яча у сітку, але суддя зафіксував офсайд.

Відтак товариська зустріч легенд двох клубів закінчилась з рахунком 2:1 на користь гостей.

Автор статті: Олег Горох