У Луцьку свідоцтво про народження відтепер видаватимуть відразу у пологовому будинку

news

У Луцьку запрацював пілотний проект Міністерства юстиції України з видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо у закладі, де відбувалися пологи.

Презентація інновації відбувалася сьогодні, 5 листопада, у Луцькому клінічному пологовому будинку, повідомляє Волинська правда.

При Луцькому пологовому будинку відкрився фронт-офіс, у якому можна здійснити державну реєстрацію новонародженого малятка. Там можна отримати перший документ для дитини, попередньо подавши документи. Зокрема, у кімнаті виписки дітей на першому поверсі пологового будинку. Потому, наступного дня можна забрати свідоцтво про народження. Графік роботи фронт-офісу: середа, четвер, п’ятниця з 14.30 до 16.00 години. Якщо ж у новоспечених батьків є сумніви щодо ім’я дитини, документи можна буде подати у відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Луцького управління юстиції за адресою м. Луцьк, пр. Соборності, 18.

Так, під час презентації нововведення, свідоцтва про народження своїх малят отримали три породіллі. Жінки вже скористалися послугами фронт-офісу і одноголосно відзначили: це дуже зручно.

Нагадаємо, державна реєстрація дитини повинна бути здійснена не пізніше одного місяця з дати народження малюка.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев