У Луцьку судять чоловіків за те, що “розвели” американського інвестора. ВІДЕО

news

Американець українського походження Віктор Літовченко в США , крім роботи менеджером, займався благодійністю. 10 років тому, завітавши до Луцька, вирішив розширити свою діяльність на території Волинської області: придбати будинок для своєї родини, збудувати реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних та кілька складських приміщень для гуманітарної допомоги. У цьому йому зголосився допомогти знайомий з Волині – Василь Панасюк.

Про це йдеться у сюжеті Аверсу.

Довіривши справу товаришеві, Віктор Літовченко повернувся у США. На спорудження об’єктів висилав чималі суми грошей.

Згодом до фінансових махінацій підключився і син Василя Панасюка, який звинуватив батька у афері та попросив відтепер надсилати гроші на будівництво на його рахунок.

Коли американець приїхав подивитися, як іде будівництво, був шокований: “Приїхав, чуть в обморок не впав. Там стоїть перекошена коробка, засипана снігом”.

Проте Василь Панасюк обвинувачення заперечує і каже, що його товариш слідкував за будівництвом та до цього часу його усе влаштовувало.

У першій інстанції Луцький міськрайонний суд з’ясував: виконання робіт проводилося без необхідної проектно-кошторисної документації. Також, за словами свідків, а саме будівельників, для будівництва використовували матеріали, які уже були у вжитку. За такі діяння та фінансові операції Панасюків засудили до п’яти років ув’язнення з конфіскацією усього майна. Нині справу розглядають в апеляції.

Автор статті: Олег Горох

10 коментарів