У Луцьку судова тяганина з політичним акцентом

news

«Під час судового засідання, де розглядали позов «Аграрної партії України» до Обласної виборчої комісії, представники Волинської обласної організації «Радикальної партії» подали клопотання про долучення їх до числа відповідачів. Про це стало відомо 3 жовтня під час судового засідання», – пише ВАР.

Під час розгляду клопотань головуючий суддя Валентин Дмитрук повідомив, що представники «Радикальної партії» подали клопотання щодо долучення їх до справи у якості відповідачів. Мовляв, при будь-якому рішенні суду «їхні інтереси будуть зачеплені». Відповідачами, нагадаємо, виступали представники обласної виборчої комісії.

Проте представники позивача зазначили, що предметом позову є визнання нечинною постанови № 31, яка стосується лише списків «Аграрної партії України» і жодним чином не має стосунку до «Радикальної партії».

До того ж, представники аграріїв нагадали, що список партії Ляшка зареєстрований і партія вже є суб’єктом виборчого права, тому жодним чином рішення не стосуватиметься їхніх прав.

Після невеликої наради суд ухвалив відмовити «Радикальній партії» у долученні до судового процесу.

0 Комментариев