У Луцьку створять Центр національно-патріотичного виховання

news
За ініціативи депутата Луцькради, керівника «Народного контролю» Павла Данильчука у Луцьку планують створити комунальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання молоді».

Про це стало відомо під час засідання «бюджетної» комісії міськради у середу, 17 лютого.
Голова комісії Павло Данильчук розповів, що створення Центру заплановане у рамках реалізації Програми національно-патріотичного виховання.
«Сподіваюся на позитивне рішення сесії міської ради, що дозволить у березні запустити процес створення комунального закладу: зареєструвати структуру, оголосити конкурс на посаду керівника Центру та інших працівників», – зазначив депутат. Він додав, що керівником Центру національно-патріотичного виховання оберуть людину, яка має досвід у цій галузі.
Павло Данильчук зауважив, що наразі немає відповідного приміщення для Центру. Як варіант розглядають старе приміщення військкомату на вулиці Словацького, 1.
Заступник міського голови Андрій Киця запропонував створити комунальний заклад на базі відділу сім’ї та молоді, бо Центр діятиме як позашкільний. Окрім того, до сесії необхідно написати штатний розклад закладу.
Відповідний проект рішення про створення Центру національно-патріотичного виховання комісія підтримала.
0 Комментариев