У Луцьку студенти порозмовляли «по душах» з правоохоронцями. ФОТО

news

Активна молодь Луцька не забуває про події Революції Гідності та готова відстоювати ідеали Майдану до кінця. Такі наміри студенти луцьких вишів продемонстрували «Маршем гідності», що пройшов вулицями міста 1 грудня.

У демонстрації взяли участь декілька сотень студентів та активістів. Стартувала хода від історичного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Учасники маршу віддали шану загиблому патріоту Василю Мойсею, а його брат Роман нагадав присутнім про те, що кров Героїв не може бути даремною.

Після цього марш зупинився біля будівлі прокуратури. Тут лунали патріотичні гасла та стара-добра «Червона рута». Мітингувальники дочекалися прокурора області Дмитра Чепіжака та вручили йому символічні «презенти» – коктейль Молотова, бруківку та шину. Активісти прочитали державному обвинувачу колективне звернення з вимогою покарати винних за розгін Євромайдану.

На відверту розмову громада викликала і очільника новоутвореної поліції Петра Шпигу, який пообіцяв зробити все від нього залежне, аби винуватці злодіянь отримали по заслузі. Завершилося дійство перед стелою волинським героям АТО.

0 Комментариев