У Луцьку стартував V відкритий Чемпіонат міста з волейболу

news

На волейбольних майданчиках обласної дитячо-юнацької спортивної школи стартував черговий V- й відкритий Чемпіонат міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015 – 2016 років. Про це повідомляє Луцька міська рада.

У цьогорічному розіграші, організатором якого є комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради спільно з федерацією волейболу Волинської області, боротьбу за нагороди вестимуть сім команд.

На урочистому відкритті змагань до учасників команд з словами вітань звернулися заступник міського голови Юрій Моклиця, голова федерації волейболу Волинської області Святослав Кравчук та заслужений працівник фізичної культури України, заслужений тренер України, тренер волейбольного клубу “Континіум-Волинь-Університет” (Луцьк) Богуслав Галицький.

Варто відзначити, що у порівнянні з минулорічним розіграшем, географія команд учасниць розширилася. Глядачі насолодилися цікавими іграми і запеклою боротьбою упродовж усіх поєдинків першого туру першості. Минулорічні аутсайдери дали гідний бій лідерам.

 

Результати поєдинків туру наступні:

СКФ Україна» м. Луцьк –«Автомобіліст» м. Ковель — 3:1

Тростянець – «Борідка» м. Ковель — 3:0

ВК«Рівне» – «СКФ Україна» м. Луцьк — 2:3

«КАМАЗ-АГРО» м. Млинів – «Автомобіліст» м. Ковель — 3:1

Тростянець – «Олюртранс» м. Луцьк — 3:1

«КАМАЗ-АГРО» м. Млинів – «Олюртранс» м. Луцьк — 0:3

ВК«Рівне» – «Борідка» м. Ковель – 2:3.

Наступний ІІ-й тур відкритого чемпіонату міста Луцька відбудеться в січні 2016 року у місті Рівне.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев