У Луцьку співатиме Кобзон

news

Члени виконкому Луцької міської ради відмовилися забороняти відтворення музичних творів та відео артистів, які підтримують російську агресію.

Про це повідомляє Вголос.

 

До «чорного списку» увійшли Володимир Кучеренко, Єгор Холмогоров, Михайло Хазін, Олег Газманов, Йосиф Кобзон, Валерія Перфілова, Йосиф Пригожин, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Микола Растогруєв, Іван Охлобистін, Михайло Порєченков, Григорій Лепс та Жерар Депардьє.

Під час обговорення проекту рішення у виконкомі зауважили, що механізму покарання недобросовісних підприємців немає.

«Хоч відповідальність у законодавстві поки що не передбачено, але, якщо будуть скарги від людей, то це можна врахувати при розгляді питань про продовження режиму роботи громадських закладів або у проведенні конкурсу на перевезення. Не треба пропагувати пісні та фільми окупантів», – відповів автор пропозиції Богдан Климчук.

Однак за заборону проголосували лише 9 членів виконавчого комітету.

Як повідомлялося раніше, у Волинську облдержадміністрацію надійшов лист від Міністерства культури України, в якому просять пасажирських перевізників, місцеві заклади культури, заклади громадського харчування та караоке-клуби не транслювати пісні чи відео за участю осіб зі списку.

0 Комментариев