У Луцьку шукають волонтерів для розвезення питної води по місту в разі надзвичайної ситуації

news

«Луцькводоканал» запрошує до співпраці волонтерів для розвезення питної води по місту в разі надзвичайної ситуації

Підприємство здійснює закупівлю десяти однокубових ємностей для питної води в рамках програми цивільного захисту населення Луцької міської ради. Ємності будуть використані для набору питної води і її розвезення по місту в разі ворожих атак по об’єктах критичної інфраструктури у ситуаціях, якщо для відновлення постраждалих об’єктів знадобиться тривалий час. У зв’язку з цим виникла необхідність в залученні волонтерів для розвезення питної води по найбільш густонаселених районах Луцька.

Тендер на закупівлю ємностей відбудеться орієнтовно до 12 грудня. Тому саме зараз є час залучити активістів до процесу розвезення і розливу.

Запрошуємо всіх, хто має у своєму розпорядженні великі автомобілі, буси тощо, в яких вміститься однокубова бочка води, до співпраці! Розмір ємностей: довжина*ширина*висота =1500х1000х1000

– запрошують мешканців Луцька, які бажають допомогти у “Луцькводоканалі”.

Бажаючих долучитися до доброї справи просять написати в приватні повідомлення сторінки «Луцькводоканал» у Фейсбуці: вже зараз, аби можна було сформувати відповідну групу «Доставка води» у Вайбері й створити осередок комунікації між волонтерами та працівниками підприємства, напрацювати алгоритм дій на випадок непередбачуваних обставин.

Всіх небайдужих просять повідомити в особистому повідомленні за посиланням: своє ім’я, прізвище, особистий номер мобільного, марку авто і район, де найбільш зручно буде здійснювати розвезення і роздачу питної води.

Роздачу води буде організовано в районах поблизу найбільших супермаркетів міста.

Долучатися можуть також власники великогабаритних авто, або власники великих ємностей для води, які також зможуть підвозити і роздавати воду людям.

Працівники КП «Луцькводоканал» забезпечуватимуть розлив води у ємності і нададуть всю необхідну допомогу по організації роздачі.

Кошти на закупівлю десяти однокубових ємностей уже виділено, триває процес закупівлі.

Волонтери, відгукніться! Подбаймо разом про питну безпеку в місті в умовах надзвичайних ситуацій!

Водночас, у “Луцькводоканалі” вкотре наголошуємо лучанам на необхідності мати в постійному запасі по шість літрів питної води на людину. Адже в надзвичайних ситуаціях підприємство чекатиме повідомлення щодо відновлення електропостачання, а розгортати пункти видачі води чи запроваджувати інші заходи почнуть орієнтовно через 24 години після аварійних ситуацій, які неможливо буде усунути швидко.

 

0 Комментариев