У Луцьку шукають суддів для фестивалю

news

У Луцьку вдруге проведуть фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак».  Організатори шукають суддів для оцінки робіт учасників.

Про це повідомляє театр-студія “ГаРмИдЕр“.

 

3-4 жовтня до Луцька з’їдуться достойні творці українського театру, яких об’єднує гостре відчуття нашого часу та прагнення до пошуку. Згідно концепції «театр за межами театру» колективи виступатимуть у непристосованих для показу спектаклів місцях.

“Цього разу театри не будуть боротися за Гран-прі. Найвищою нагородою для них буде теплий прийом глядацької аудиторії та оцінка Суб’єктивних Суддів. Хто ці загадкові Суб’єктивні Судді? Одним із них можете стати і Ви чи Ваша спілка, фірма, організація тощо! І для цього Вам не потрібно бути експертом у сфері театру”, – повідомляють організатори.

Для того, аби стати суддею фестивалю, потрібно:
1. Мати бажання підтримати сучасний театр;
2. Зголоситися до 25 вересня, заповнивши форму для участі.
3. Підготувати винагороду (подарунок) для одного з театрів та узгодити її з оргкомітетом;
4. Переглянути усі 5 вистав гостей фестивалю (3-4 жовтня, орієнтовно з 13:00 до 21:00 з перервами);
5. На закритті фестивалю оголосити свого фаворита і вручити свою заздалегідь підготовлену винагороду (подарунок).

Також зазначається, що Cуб’єктивні Судді будуть почесними гостями фестивалю, їх представлятимуть публіці перед початком кожної вистави. Кількість Суб’єктивних суддів є обмеженою. Оргкомітет залишає за собою право без пояснення відмовити заявникові у наданні статусу Суб’єктивного Судді.

0 Комментариев