У Луцьку шукатимуть принців і принцес

news

У Луцькому замку відбудуться швидкі побачення “Пошуки принців і принцес” у новому форматі.

 

Про це повідомляють організатори Віктор Марчак і Анастасія Дородних.

 

12 вересня 2015 року о 18:00 у замку Любарта відбудуться швидкі побачення у новому форматі – “streetspeeddating” – тобто вуличні швидкі побачення. Цього разу побачення будуть проходити в рамках 3-го Гастрономічного фестивалю їжі в Луцьку – “Lutsk food festival”.

Швидкі побачення – це зустріч двох людей, які не зустрічалися до цього раніше і не знайомі один з одним. Суть швидких побачень полягає в тому, що для знайомства виділяється лише 7 хвилин. За 90 хвилин можна познайомитися з 10-ма представниками протилежної статі. У кожного учасника будуть картки вподобань, в яких вони ставитимуть “+”, якщо симпатія взаємна, і “-” якщо ні. На основі взаємних вподобань, організатори обмінюватимуть учасників контактами згодом: протягом наступних 2-3 днів прийде смс-повідомлення, в якому будуть вказані контакти усіх, хто отримав взаємні симпатії.

Вартість участі у «Вуличних швидких побаченнях» – від 49 гривень. Кошти, зібрані під час акції, будуть використані для проведення “Арт-терапії” в Крупівському навчально-реабілітаційному центрі, де діток з вадами зору чекає маса приємних подарунків, розвиваючих ігор та безпосередньо оздоровлюючих методик арт-терапії.

Кожен небайдужий лучанин та житель міста може долучитися до акції збору коштів і матеріалів для терапії, зробивши свій внесок в добру справу на карту : 6762 4683 0800 9715 – Дородних А.Ю.

“Будемо раді будь-якій допомозі: фарбами, пензликами, альбомами, обов’язково зробимо звіт і фото з малюнками діток та повідомимо громаді про результати самої терапії”, – зазначають організатори.

“Ми подумали з нашою“Командою мрії”, як ми її називаємо, що буде доречним зробити захід в заході, тоді ми зможемо охопити більшу аудиторію, з якими проведемо не тільки побачення, але сеанс терапії для діток, яким це так необхідно”, – повідомляє співорганізатор Віктор.

Учасником швидких побачень може стати кожен охочий віком від 18 років. Зареєструватися можна тут.

Усім учасникам потрібно здійснити повну передоплату на карту Приватбанку, як гарантію присутності на заході, так як хлопців і дівчат має бути обов’язково порівну.

Детальніше про захід можна дізнатися зі сторінок події у соцмережах: https://vk.com/speeddatinglutsk, https://vk.com/street_speed_dating_lutsk.

Додаткова інформація за телефоном: 066 8494081 (Віктор Марчак)

0 Комментариев