У Луцьку шукали “контрольні пункти” у мікрорайонах міста. ФОТО

news

У Луцьку відбулися змагання зі спортивного орієнтування, які організували комітет фізичної культури та спорту Луцької міської ради і клуб спортивного орієнтування “Орієнт”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Змагання відбулися біля шахово-шашкового клубу “Біла тура” в районі обласної наукової бібліотеки та стадіону Східноєвропейського національного університету. Змагалися 68 учасників з Луцька, Луцького та Ківерцівського районів у трьох вікових групах. Серед учасників були як досвідчені спортсмени, так і новачки.

Здавалось, де можна сховати “контрольні пункти” у місті? Проте організатори використали сповна можливості мікрорайону і приготували для учасників багато сюрпризів, які інколи були не під силу і спортсменам з досвідом.

Найкраще справилися із завданням і найшвидше відшукали контрольні пункти у наймолодшій групі — серед дванадцятирічних: Олександра Мушкевич з команди ЦТСЄ (тренер Микола Климук) і Олександр Андросюк з луцької команди “13 район” (тренер Ярослав Волинець).

У чотирнадцятирічних не було рівних Марії Фесик з ЗОШ № 20 (тренер Олег Черчик) і Борису Семенюку з команди Луцького району “Зайці” (тренер Віталій Гнатюк).

Серед найстарших учасників змагань перемогу святкувала спортсменка з Гіркої Полонки Тетяна Остапчук (тренер Олександр Оришко) і лучанин Денис Петрочук (тренер Олена Кантерук).

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями комітету фізичної культури та спорту.

0 Комментариев